Opravy a rekonstrukce střech

 

Potřebujete opravit Vaší střechu? Chcete, aby Vaše střecha vypadala zase jako nová a plnila svou funkci?

Obraťte se na naší firmu JR – výškové a stavební práce Liberec.  Provádíme  opravy, rekonstrukce včetně realizace nových střech po celém území České republiky.

 

 

Střecha je jednou ze základních konstrukcí domu a proto se vyplatí věnovat jejímu stavu pozornost. Pokud již nejste se svou starou střechou spokojeni, neotálejte a vyměňte Vaši starou střechu za novou nebo si jí nechte opravit. Rekonstrukce střechy či její oprava Vám v budoucnu ušetří spousty peněz. Zatéká-li dlouhodobě do nefunkční střechy, začnou chátrat i krovy, které jinak mají dlouhou životnost. Dříve či později by se krovy musely vyměnit a rozsah i náklady na rekonstrukce střechy, nebo opravy střechy, by byly větší.

Realizujeme opravy – rekonstrukce střech (plochých i šikmých), střechy na klíč, zajistíme veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské práce. Při rekonstrukci střechy je naší hlavní devizou dobře odvedená poctivá práce, komplexnost dodávek a poskytování profesionálních služeb s individuálním přístupem k zákazníkům.

 

Provádíme:

 • rekonstrukce střech
 • opravy střech
 • střechy na klíč
 • izolace střech
 • pokrývačské práce
 • tesařské práce
 • klempířské práce

 

 U všech typů střech, je jedno zda jde o opravu, rekonstrukci střechy nebo stavbu střechy na klíč, vždy používáme kvalitní materiály pouze od renomovaných dodavatelů (Bramac, KM Beta, Tondach, Lindab, Velux, Fakro, Řehola, Cembrit, …). Jsme si totiž vědomi, že střecha musí vydržet i několik desítek let.

 

 

Opravy střechy nebo rekonstrukce střechy Vám ušetří nemalé finance

Nefunkční střecha pouští do domu vítr a srážky a ven uniká drahé teplo. To vše zvyšuje Vaše náklady na bydlení a přitom rekonstrukce je tak snadná. Rekonstrukcí střechy vyřešíte její nedostatky, a navíc zhodnotíte cenu nemovitosti.

Pro kompletní rekonstrukci střechy Vám připravíme návrh řešení, návrh použití různých materiálů, zdarma vypracujeme rozpočet Vaší nabídky.

 

 

Střecha na klíč

Specializujeme se nejen na opravy a rekonstrukce střech, ale také na stavbu kvalitních šikmých a plochých střech na klíč. Dodáme Vám střechu přesně podle vašich přání, a pokud si nevíte rady, poradíme nejvhodnější řešení.

Montáže střech:

 • zajišťujeme kompletní dodávky střechy na klíč
 • dodání materiálu a dopravou
 • vyzdívání komínů
 • hromosvody
 • cenové návrhy střechy na klíč a konzultace zdarma

Pokud potřebujete opravu střechy nebo položit střechu novou, jsme tady pro Vás. Nabídneme Vám střechu na klíč a výběr z několika druhů materiálů. S jejich výběrem Vám rádi a odborně poradíme s ohledem na Vaše přání a možnosti.

 

 

Rekonstrukce střechy vyžaduje pokrývačské práce, tesařské práce a klempířské práce

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci střechy nebo potřebujete střechu novou (tzv. střechu na klíč), je vždy nejlepším řešením, nechat celou zakázku jednomu dodavateli. Odpadne Vám spousta starostí, jelikož odborná firma vyřeší vše potřebné. Usnadní se také návaznost jednotlivých prací a na všechny provedené práce přitom získáte záruku.

Taková firma by měla disponovat všemi potřebnými řemeslníky. Tzn. veškeré tesařské práce, pokrývačské, klempířské včetně drobných zednických prací, které renovace střechy vyžaduje. Máme vlastní proškolené, kvalitní pokrývače, tesaře a klempíře, kteří zrealizují rekonstrukci střechy, opravu střechy či střechu na klíč.

Proto jsme schopni zajistit:

 

 

Izolace střech

Konstrukce střech je trvale vystavena účinkům povětrnostním vlivům (větru, zimy a jiným). Profesionální izolace střech zabraňuje únikům tepla do okolí v zimních obdobích a naopak v letních měsících zpomaluje prostup tepla od slunečního záření z vnějšího prostředí dovnitř objektu.

Teplo uniká vzhůru střechou nebo nevytápěnými půdními prostory. Z toho důvodu je izolace střechy velmi důležitá, pokud chcete ušetřit za vytápění. Mezi trámy se umístí vhodná tepelná izolace a doplní se parozábranou. Před zahájením práce na izolaci střechy je vhodné prohlédnout střešní konstrukci. Je vhodné a také doporučujeme nástřik prostředku, který potlačuje výskyt dřevokazného hmyzu a plísní.

Izolace střech svěřte odborníkům

Před zahájením prací na izolace střech je nejprve potřeba:

 • provést průzkum původní střešní konstrukce
 • posoudit její statickou způsobilost
 • výběr tepelné izolace dle typu střechy

Výběr vhodné izolace je důležitý, neboť nevhodné typy izolace způsobují nefunkčnost a poruchovost celé střešní konstrukce. Pokud není správně provedená izolace střechy, snižuje to její životnost a funkčnost, proto je důležité svěřit izolaci střechy odborníkům, kteří dané věci rozumějí a mají dostatečné zkušenosti. 

Provádíme kompletní dodávku a montáž izolačních systémů v oblasti izolací střech a teras.

 

 

Proč si objednat na opravu či rekonstrukci střechy naší firmu?

 

* veškeré provedené práce za skvělé ceny                                                                                                             

* provedení zakázky v co nejkratším možném termínu

* důkladně provedená práce

* likvidace odpadu

 

V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte Naší firmu JR- výškové a stavební práce Liberec