Výškové práce

 

Kam se nedostane lešení či jiná technika, tam se dostaneme my!

 

Hledáte odborníky na výškové práce? Nevíte si rady a sami si netroufáte? Výškové práce zahrnují všechny stavební, montážní i lakýrnické činnosti.  Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to horolezeckou technikou. Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce levněji

Výškové práce pomocí horolezecké techniky Vás vyjdou levněji. Žádná stavba lešení, ani jiná podobná klasická řešení. Ušetříte. Pokud však charakter práce vyžaduje lešení či montážní plošiny, zvládneme i tuto práci. Naše výškové práce horolezeckou technikou šetří Váš čas a peníze. Vždy vybereme vhodné řešení, pro danou situaci.

 

6 důvodů, proč objednat výškové práce u nás
 1. dobré ceny
 2. vyškolení výškoví specialisté
 3. rychlost
 4. kvalita
 5. flexibilita
 6. dlouholeté zkušenosti

 

Nabízíme Vám tyto výškové práce

 • Čistění okapů - Každý dům má svůj okap, do kterého sem tam něco spadne, každý dům občas potřebuje výškové práce. Tyto výškové práce provádíme horolezeckou technikou. To klientům zásadním způsobem šetří peníze a nepříjemnosti s lešením. Výškové práce v našem podání jsou rychlé, tiché a maximálně užitečné.

 

 • Nátěry okapů a klempířských prvků - Nátěry „plechařiny“ jsou mezi výškovými pracemi nejčastěji požadované, horolezecká technika je zde opět výhodná hlavně proto, že práce ve výškách nezatěžuje ani chodce na ulici, ani obyvatele domu, dokonce ani peněženku objednavatele výškových prací. Používáme nejkvalitnější barevné materiály, pracujeme čistě, rychle.

 

 • Opravy a bourání komínů - Drobné zednické práce se rozhodně mezi výškovými pracemi neztrácejí. Oprava či úplné rozebrání komínů není práce velká rozsahem. Nestavte kvůli ní lešení! Tyto výškové práce prováděné horolezeckou technikou vám ušetří peníze a nepříjemnosti se zabíráním chodníku. Pokud si ovšem přejete, můžeme zajistit i plošinu.

 

 • Opravy dilatačních spár – Popraskané dilatační spáry u panelových i jiných staveb jsou zdrojem chladu, vlhka a kromě toho nepěkně vypadají. Usazuje se v nich hmyz, někdy i ptáci, proniká do nich voda a ta společně s mrazem takovou spáru stále zvětšuje. JR- výškové a stavební práce Liberec tento problém vyřeší. Horolezeckou technikou, tiše, nenápadně, bez záboru chodníku a dalších nepříjemností. Kvalita používaných tmelů zajistí dlouhověkost takovýchto oprav.

 

 • Montáže reklam -Chcete svůj produkt dostat výš? JR- výškové a stavební práce Liberec vám to umožní. Najděte si místo, kde byste chtěli vidět vaše sdělení a my je tam dopravíme. Žádná výška není problém!

 

 • Mytí oken - Umyjeme vaše okna! Je jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli máte dům celý skleněný, nebo jen několik okýnek ve dvacátém patře. Výškové práce jsou naše radost a pohled na čistá okna v jakékoli výšce nás těší stejně, jako vás.

 

 • Nátěry a opravy střech - Nezapomínejte na to, co nevidíte. Na povrch vaší střechy. Výškové práce na střeše jsou nezbytně nutné. Střecha je tepelně nejnamáhavější prostor celého domu. Teplota povrchu střechy může kolísat v rozmezí až sta stupňů. V noci vítr mráz, ve dne slunce, voda, teplo: není materiál, který by to neovlivnilo. I malá vada může vést k rozsáhlému poškození. Nepodceňte nutnost výškových prací na své střeše.

 

 • Nátěry a opravy fasád - Drobné praskliny na fasádě nejsou vidět, ale časem se mohou stát příčinou velké nehody. Fasáda s oloupanou barvou neděla domu parádu a majiteli reklamu, to je jasné na první pohled. Od obojího vám mohou pomoci výškové práce prováděné horolezeckou technikou. Nemusíte stavět lešení!

 

 • Vánoční výzdoba a dekorace - Rozzáříme vaše město nebo čtvrť, za pomoci výškových prací s horolezci na lanech vytvoříme kýženou atmosféru.

 

 • Pořizování video a fotodokumentace - Z akcí, politických, společenských či soukromých pořídíme fotodokumentaci z výšky. Natočíme vás na video! Svoji akci pak můžete vidět z ptačí perspektivy. Není nad to, podívat se na všechno hezky z výšky! Foto i video dokumentaci zajistíme i na naprosto nepřístupných místech. 

 

 • Odstranění sněhu, ledu a rampouchů - Není bezpečný člověk, chodící pod vysoko visícími rampouchy. Rampouchy jsou ale nebezpečné i pro dům. Led má váhu a okapy trpí. Zezdola vypadá rampouch jako nic, když se k němu výškový pracovník vyšplhá, zjistí zpravidla, že je vrostlý do okapu, do střechy a že váží i několik desítek kilo. Taková věc když spadne na zem, může i zabít. Lépe je spolehnout se na JR- výškové a stavební práce Liberec. Led a sníh odstraní z nepřístupných míst rychle a bezpečně.

 

 • Nátěry, opravy a demontáže ocelových konstrukcí - Jedna z nejkrásnějších kovových konstrukcí světa – most Golden Gate má svého výškového pracovníka. Ten nedělá nic jiného, než že natírá a udržuje mostní konstrukci. Nikdo o něm neví, ale on tam je. A díky němu je most stále jako nový. Je to vlastně náš kolega, provádí tyto výškové práce každý den, celý rok celý život a tato práce se dědí. Zná svůj most do posledního nýtu. Nátěry, demontáže a další výškové práce na ocelových konstrukcích provádíme tak jako on – horolezeckou technikou, protože ji umíme a protože je nepostradatelná.

 

 

 • Nátěry výtahů a výtahových šachet - Nejsou to klasické výškové práce, problém může být mezi suterénem a přízemím, ale většinou nelze jinak, než použít horolezeckou techniku. Dostaneme se všude, provádíme nátěry výtahů tam, kde běžná technologie selhala a horolezecká technika je nenahraditelná.

 

 

 

Cenově dostupné výškové práce

 

Všechny výškové práce provádíme rychle a kvalitně. Máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a klienti jsou s naší prací spokojeni. Jsme specialisté na výškové práce, což dokazují naše reference. Nabízíme Vám vysoce profesionální jednání, kvalitní a přitom cenově dostupné služby.

 

Řekněte si, o jaké výškové práce máte zájem

 

Provádíme veškeré možné druhy výškových prací, kde není možno použít lešení či jiné klasické řešení. Nenašli jste v naší nabídce výškové práce, které byste potřebovali provést právě Vy? Nezoufejte. Využijte možnosti konzultace ZDARMA a kontaktujte nás. Zajímá Vás, jaké výškové a jiné práce provádíme? Navštivte sekci naše služby.