Autodoprava a stěhování

Autodoprava a stěhování

 

Stěhovací práce rychle a jednoduše bez zbytečné námahy

 

Zajistíme stěhování bytových i nebytových prostor, úklidové, montážní a demontážní práce. Díky dlouhodobé praxi zajišťujeme kvalitu při stěhování a dalších činností. Rádi vyjdeme vstříc jakýmkoliv požadavkům. Na stěhování používáme vlastní vozový park technicky vybavený k provedení stěhovacích služeb.


Více zde: https://www.rk-auto.cz/stehovani-autodoprava/


Autodoprava


Potřebujete převézt důležitý náklad?
Stěhujete se a přemýšlíte, že byste se obrátili na specializovaného přepravce?
Sháníte někoho pro pravidelné převozy zboží?
Dále už nikoho nehledejte a vyzkoušejte nás!
 
Dodávková autodoprava naší firmy RK- auto vám nabízí jednorázovou, příležitostnou nebo pravidelnou vnitrostátní i mezinárodní autodopravu. Autodoprava od nás funguje rychle a spolehlivě a plně se přizpůsobí vašim požadavkům.
Autodoprava obecně zahrnuje převoz jakéhokoli zařízení a vybavení, zboží a nákladů. Speciálním oborem je dodávková autodoprava, která se provádí automobily s hmotností do 3,5 tuny a zatímco klasická nákladní autodoprava se zaměřuje na převoz objemného zboží a velkých nákladů, dodávková autodoprava se soustředí na převážení nákladů o nižších objemech a rozměrech.
 
Dodávková autodoprava do 3,5 tuny
Chcete-li si nechat převézt náklad, který není těžší než 3,5 tuny, využijte služeb tak zvané dodávkové autodopravy. Dodávková autodoprava je tedy vhodná pro náklad menšího objemu a nižší váhy. Dodávková autodoprava může být realizována v Praze (dodávková autodoprava Praha) nebo v Brně, na dalších místech v ČR a také samozřejmě funguje mezinárodně.
 
Proč si vybrat naše služby?
Proč využít autodopravy právě od nás? Nabízíme profesionální a individuální přístup ke každé zakázce. Jsme přesní, spolehliví, flexibilní a plně se přizpůsobíme vašim požadavkům. Samozřejmostí je také diskrétnost.